Lejla

facebook blokace

když si někoho na facebooku dám do blokace.. tím pádem neuvidím jeho profil a on můj taky ne ale jak je to se zprávami? zůstane konverzace viditelná a nebo též úplně zmizí… a pokud nezmizí jde to nějak udělat aby zmizela na obou profilech?

Odpovědi
SonsyMite

Na obou profilech zustane konverzace viditelna. Pokud vim, tak to smazat nejde

Anuket

Nejde. Konverzace zůstane, pouze se Vám zablokuje okno pro odesílání další zprávy a nedostanete se ze zpráv kliknutím na jméno druhého (odstraní se i jeho fotka, atp.)