annas

Odpovídá vašemu jednání tento citát? Platí u vás, že veselá mysl je půl zdraví?

Tajenka dnešní křížovky MF Dnes:

Samule Smiles:
„Tajemství zachovat si veselou mysl je v umění neznepokojovat se hloupostmi, ale i v tom , vážit si i malinkých náhodných radostí.“

Nejlepší odpověď
1popelka1

Stoprocentně, víc netřeba rozvádět

Další odpovědi
Jahoda

Určitě! 😉

mosoj

Ano platí to. Jenom společnost dělá vše proti tomu. Je to spíš o positivním myšlení.

Mimochodem, žaludeční vředy způsobuje bakterie helicobakter.

anonym

urcite sno,vzdyt ze vzteku a rozcilovani jsou jen zaludecni vredy

roxy52

Pro Mosoje.Co máte proti této společnosti? Před chvilkou jste si ji nemohl vynachválit.Není to náhodou u Vás něco o tom větru a plášti…?

BEAES

Určitě s tímto citátem souhlasím a snažím se ji mít veselou.

Michal

Na 100% platí.

dagry

Re: Mosoj – tak já mám na vředy zaděláno již několik let, protože helicobakter pylori ve mně dříme a nelze jej zničit. Proto se snažím radovat se i z maličkostí, ale v dnešní uspěchané době to ne vždy dost dobře jde. Bohužel.