machacek

odhlaseseni z trvaleho pobytu na kterem 10let nebydlim

a kdyz jsem chtel at me nahlasi na radnici tak mi rekli ze to nejde a nerekli mi duvod proc tak mam stale trvaly pobyt na kterem vubec nejsem

Nejlepší odpověď
bolak

Nic si z toho nedělej, já už na té adrese nebydlím 15 let a pořád ji v občance mám. Jednou jsem se to dokonce pokoušel dát do pucu. Když jsem si před pěti lety nechával vystavit nový OP, tak jsem tam zadal mou nynější adresu, řekli mi že nemůžu, protože už tam mám jinou, že prý si mám zajít do jiného patra, do jiných dveří, tam že mi změní trvalé bydliště a pak že si můžu nechat vystavit průkaz s tímto bydlištěm. Šel jsem tedy do oněch dveří a tam mi odmítali změnit trvalé bydliště, protože prý v době kdy bude tato změna provedena už nebude nynější občanský průkaz platný a poslali mě tam odkud jsem přišel s tím že si nejdříve musím vystavit nové doklady se špatnou adresou a pak teprve že mi to můžou změnit.
Mezitím už mi ale ty první dveře zavřeli (úřední hodiny skončily) a podruhé už jsem na takovéto škatulata samozřejmě neměl nervy.

PS: Mysli na budoucnost a nech si otevřená zadní vrátka. V případě že se ti v životě něco podělá a pošlou na tebe exekutora, je lepší když nejsou k dispozici dveře na které by mohl zaklepat. $-)