Jelda

Odhlášení osoby z trvalého pobytu

Dobrý den mám dotaz. Bydlím v družstevním bytě a jsem členem družstva, odkoupil sem před léty členství od jedné osoby a teď sem se dozvěděl, že na této adrese je nahlášen na trvalí pobyt i jiná osoba. Byl sem se ptát na obecním úřadě ale tam mi řekli že poku já nemám na tom bytě trvalé bydliště tak s tím obec nemůže nic dělat. Nemohu se přihlásit na trvalí pobyt na ten byt protože se nejsříve musím vypořádat s mynulostí abych o ten dyt nepřišel. Jde to i jinou cestou odhlásit tu osobu z trvalého pobytu? Děkuji za odpověď. Možná jsem tu otázku podal špatně ale na dotazi odpovím. Děkuji

Odpovědi
Drap

Pouze pokud ta dotyčná osoba bude chtít, tak se může odhlásit a přihlásit jinam, třeba na obecní úřad, jinak to nepůjde