mico.maco

Od roku 1999 eviduje spol. Paegas, později T-Mobile vůči mě (nebo za mnou, či jak) dluh…

Od roku 1999 eviduje spol. Paegas, později T-Mobile vůči mě (nebo za mnou, či jak) dluh, v září 2001 rozhodl Český telekomunikační úřad, že to musím zaplatit, soud pak v srpnu 2003 nařídil výkon rozhodnutí prodejem movitých věcí a následně v listopadu 2004 stejný soud zastavil výkon rozhodnutí pro zánik práva prekluzí, poté jsem byl informován o postoupení pohledávky vymáhací firmě, která mi nechala exekučně zaplombovat nemovitost a to letos v březnu. Nedošlo tam k promlčení? Je rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu bráno jako přerušení promlčecí lhůty? Přece jen zmíněný dluh je z roku 1999. Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
V listopadu 2004 soud zastavil exekuci, protože prošvihli termín, ale předpokládám, že vymahačská společnost podala u soudu nový návrh (zatím mi domů nic nepřišlo, jen jsem s nima mluvil tf na základě zápisu v katastru) a mě jde o to promlčení (jestli vznést námitku promlčení a jak se to dělá :)

Nejlepší odpověď
iq

Přiznám se,že odpověď neznám,ale napadlo mne, co kdybyste třeba svůj dluh zaplatil?Nevyřešilo by to Vaše problémy? 🙂

Další odpovědi
Děda Louda

Platí-li rozhodnutí soudu z listopadu 2004, jedná, jedá se v dalších popsaných krocích o protiprávní jednání. Vše si ověř.

Fidel

Jestli to prekludovalo, tak jste v suchu, ale nebylo to spíše promlčení? Protože dluh neprekluduje. Jinak rozhodnutím státního orgánu (soudu) se od vydání rohodnutí začíná počítat nová destiletá promlčení lhůta… (tzn. vy prohrajete soud 1.9.2001 a až 1.9.2011 na vás může být podán návrh na výkon rozhodnutí…

mico.maco

Kdybych to zaplatil, tak je to vyřešené, ale dá se to vyřešit i bez zaplacení??