iceT

Od kdy se seriály

začaly dělit na řady?Kdysi se seriály vysílaly díl po dílu,od prvního do posledního,ale ted je všechno rozdělené po řadách,kdy každá řada má třeba 20 dílů.Není to zbytečné?
Doplňuji:
Jde o to,že když kdysi,snad poprvé dávali třeba Medicopter 117,tak jednotlivé díly pouštěli za sebou,a po pár letech při repríze už byly z ničeho nic rozřazeny do řad.

Nejlepší odpověď
zbysek

podle me je to podle doby nataceni,ze jedna serie je natacena,a dalsi treba az po pul roce,a v americe se to vysila okamzite,tak aby lidi meli prehled v tom.zde to trva dele nez se to nadabuje a ziskaji se k tomu prava,takze vam se to zda ,jako ,ze by to tady mohlo klidne byt spojene v jeden celek.je to jen jen muj nazor.....