ondra07

Obchodování s binárními opcemi.

Má někdo z Vás zkušenosti s tímto bookerem? http://www.to­poption.com/ho­me?lang=cz

Mě se jeví jako fakt zajímavý a jsem rozhodnutý, že do toho půjdu. Vklad je 2000 Kč (100USD) a při nejhorším o ně přijdu. Vždy tam je 50:50 šance, že vyhraju nebo prohraju.. tak proč to nezkusit. :) Vlastně jen sázím na to, že např. kurz měny poroste či klesne..

Má s tím někdo zkušenosti teda?
Napište když tak svůj názor.

Nejlepší odpověď
postcd

mám zkušenost, a doporučuji investovat pouze to, co jste ochotni ztratit. toto zlaté pravidlo myslím, že platí pro všechny investice.