Nykki

O co se hraje v Takešiho hradu?

Hraje se tam vůbec o něco? Sice jenom jednou jsem viděla,že hrad dobyli,ale potom to hned utluli,stejně jako když ho nedobyjí..

Nejlepší odpověď
terry

Myslím, že o finanční výhru.

Další odpovědi
mikaela

Někde jsem slyšela, že hlavní výhrou bylo 8 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba 144 tisíc korun), ale za celou dobu konání soutěže se ovšem na tuto částku podaří sáhnout pouhým devíti hráčům.