O čem mluvit…?

o čem mluvit s klukem at už z oči do oči nebo třeba po icq..když naneho chcete zapusobit nebo ho sbalit..?Většinou se jen ztrapníme..

Nejlepší odpověď
mojitek

Pokud je normalni,tak ho upoutas tim,ze budes uplne prirozena.Budete-li na „stejne frekvenci“ tak je uplne jedno o cem budete mluvit…

Další odpovědi
Michal

O něm a obecně o tom ,co se děje třeba v tenise,oslovovat zásadně křestním jménem a pamatovat si"chcete-li med, nepřevracejte úl!

Zdroj: rozum

panenka

skus třeba s kama je kam chodí na školu co dělá ve volném čase a jaké má záliby.on se na to zeptá tebe a uvidíš že hned si máte o čem psát

vecernice

Chce to nějakou srandu,i to že se strapníte může být sranda.Nakonec si nebudete stačit odepisovat.

Nuk nuk

Doporučuji co nejnezávaznější témata, být zábavná a zajímat se o cokoliv, co zajímá jeho – tedy ptát se. A hlavně být trpělivá…trpělivost totiž, a já to mohu potvrdit, přináší růže ;)