sdesigner

Nudzove otvorenie kufra

Zdravm…pokaslal sa mi zamok na kufri na SUPERBE I. Ak stlacim odomykanie na kluci motorcek zahuci ale kufor otvorit neviem. stalo sa to dnes len tak z nicoho nic. Vsetke sposoby som uz skusal…manualne klucom to tiez nejde…vlastne to nieje ani manulane otvaranie klucom iba tym ovladate central. Neviete mi poradit ako sa da nudzovo otvorit kufor na tomto aute? v manuali som okrem otvorenia veka palivovej nadrze nenasiel nic.

Nejlepší odpověď
Conchus

Což takhle zajet do servisu, samo sebou, že do značkového. Takhle na dálku to umí jen kouzelníci.

Další odpovědi
honza19hk

jde to pajsrem ale nedělej to. V každém lepším servise nejlépe teda přímo škodováckém ti to otevřou.