Nový panel v Internet Exploreru se otevírá moc pomalu

Při otevírání Exploreru (a nové záložce) trvá dlouho a) „připojování“ (přitom homepage je blank), b) každý panel. Několik sekund. Dělá to všem nebo je něco špatně u mě? Windows XP + Internet explorer v8.

Odpovědi
StreeHonzák

ne u tebe nic špatně neni buďto mají trošku přetíženy server já ovšem doporučuji mozillu firefox.

Olaf

Záleží. Jednak velké prodlevy mohou jít na triko doplňkům, jednak je to bug, který Microsoft nechce opravit (bylo to stejné i v IE 7). Viz třeba článek níže, prostě oprava nebude (ta chyba bude asi všitá do IE docela hluboko).

Zdroj: http://blogs.zdnet­.com/microsof­t/?p=3796