Avatar uživatele
salsa verde

novodobé večerníčky pro děti

podle mně povětšinou katastrofa…co říkáte? a který byl váš oblíbený?
Doplňuji:
já myslím že třeba takového Hurvajze nebo Krtečka už nikdy nikdo nepřebije…a co teprve Krakonoš…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dagry, vagra před 4972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já jsem jich měla více např: Vílu Amálku,Manku v Runcajsovi,Kře­mílka,

Ano to s vámi Salso musím souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pamatujete „Pohádky ovčí babičky“? Nebo „Z mechu a kapradí“?
Ty dnešní lopotně vymýšlejí asi schizofrenici.
Jak si bota povídá se zásuvkou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

za mně letěly Večerníčky jako o Chytrém beránkovi a hloupých vlcích, o Rumcajzovi, Křemílek a Vochomůrka. a vzpomínám si jak v neděli šly pohádky Tisíce a jedné noci a všechny herecké role hrála Haničincová a Přeučil. to byl zážitek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Když já byla v letech večerníčku,tak jen hajaja v rozhlase.Ale vnuci májí rádi třeba červený traktůrek,teď mně napadá jestli je to večerníček?Nebo jen pohádka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Je jich hodně,myslím z večerníčků které běželi v televizi když jsem byl malí.Jmenuji aspon pár.Kalimero,Lolek a Bolek nebo krakonošské pohádky.Dnešní večerníčci nemají hlavu ani patu.Kromě večerníčků kde učinkuji živá zvířata,jako jsou médové a spol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já už dnešní Večerníčky ani neregistruji, ale co tak slyším tak je to velká ubohost. Vše co jste tu jmenovali, tak to si pamatuji a co takový Pat a Mat.. to je teprvá klasika haha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

normální generační problém,prostě jste zestárli tak,že neberete nic nového,ale nebojte,dnešní děti se budou za mnoho let také podivovat jako vy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek