salsa verde

novodobé večerníčky pro děti

podle mně povětšinou katastrofa…co říkáte? a který byl váš oblíbený?
Doplňuji:
já myslím že třeba takového Hurvajze nebo Krtečka už nikdy nikdo nepřebije…a co teprve Krakonoš…

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem jich měla více např: Vílu Amálku,Manku v Runcajsovi,Kře­mílka,

Ano to s vámi Salso musím souhlasit.

Další odpovědi
anonym

Pamatujete „Pohádky ovčí babičky“? Nebo „Z mechu a kapradí“?
Ty dnešní lopotně vymýšlejí asi schizofrenici.
Jak si bota povídá se zásuvkou…

nabubindes

za mně letěly Večerníčky jako o Chytrém beránkovi a hloupých vlcích, o Rumcajzovi, Křemílek a Vochomůrka. a vzpomínám si jak v neděli šly pohádky Tisíce a jedné noci a všechny herecké role hrála Haničincová a Přeučil. to byl zážitek.

aramah

Když já byla v letech večerníčku,tak jen hajaja v rozhlase.Ale vnuci májí rádi třeba červený traktůrek,teď mně napadá jestli je to večerníček?Nebo jen pohádka?

bobánek

Je jich hodně,myslím z večerníčků které běželi v televizi když jsem byl malí.Jmenuji aspon pár.Kalimero,Lolek a Bolek nebo krakonošské pohádky.Dnešní večerníčci nemají hlavu ani patu.Kromě večerníčků kde učinkuji živá zvířata,jako jsou médové a spol.

dagry

Tak já už dnešní Večerníčky ani neregistruji, ale co tak slyším tak je to velká ubohost. Vše co jste tu jmenovali, tak to si pamatuji a co takový Pat a Mat.. to je teprvá klasika haha.

pondělí

normální generační problém,prostě jste zestárli tak,že neberete nic nového,ale nebojte,dnešní děti se budou za mnoho let také podivovat jako vy