vlkadam10

nové info o vlcích.

ví někdo něco nového o vlcích? sám o nich vím mnoho ale ptám se i tak.

Nejlepší odpověď
hanulka11

možná tě bude zajímat

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/256177-masazi-srdce-spasili-ochranci-zvirat-vlka-uvezneneho-v-ledove-rece.html

Další odpovědi
Drap

Mám rád vlky, stále znovu mně udivuje jejich život, sociální vazby ve smečce......a vůbec vše kolem nich.
Kéž by se lidé dokázali mezi sebou chovat jako vlci.

vlkadam10

díky za informace. miluji vlky! jsem taky v kapele black wolves.