mskom2

Notebook Leo 6000×t

Zdravim potřeboval bych info jestly jsou ještě někde ke staření ovladače pro Notebook Leo 6000×t.
Musim reinstalovat Win98 a u takle staré mašinky – kdo ví.
Za případné info moc díky.
(((Udržuje se jen ze sentimentality jako pelička )))

Ms
Doplňuji:
Bohužel je to kolegy a ke kolapsu mu došlo když ho nahodil bez zdroje (jelikož má mrtvou aku )) tak po pár sekundách se vyp a systé mu už nenaběhne

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud si s tím Vy nevíte rady, tak mu to vraťte, ať se na to podívá někdo znalejší.
Jinak navrhuju udělat obraz disku, například přes Symantec Ghost či Clonezilla (nejsou to náročné programy) a pak zkusit nainstalovat ty 98 na novo a pak uvidíte. Selže-li, tak zas přes třeba toho Ghosta to obnovíte zpátky.
Nebo zkuste dát novější Windows ME, tam je mnohem lepší podpora ovladačů, přitom nároky jsou skoro srovnatelné jako u Windows 98SE.

Další odpovědi
huxa

Raději mu to vrať, ať s tím navštíví odborníka.
Jestli přesto chceš poradit-zazálohuj dodatečně drivery, nebo zjisti součástky v notebooku a k nim potom od výrobce drivery stáhni.

anonym

Zazálohovat stávající ovladače už nejde?