Avatar uživatele
fortin

Normální triko nebo košili?

Zadal jsem do vyhledávače „dámská trika“ a „pánská trika“ abych prozkoumal v čem je rozdíl. „Dámy“ mají nápadité vzory, „páni“ zase nápisy ke čtení, hlavy nebo klikyháky. Je vůbec zdravé nosit triko bez těchto odlišujících znaků, tedy bez potisku?
Doplňuji:
Ok. Zdravé = normální.
Je zde odborník na modu? Věřím, že zde najdu odpovědi a nemusím do kšeftu. Jestli můžete rozeznat rozdíl „dámské triko“ a „pánské triko“ bez pochybností. Protože jestli jste viděli v obchoďácích jak to mívají navzájem pomíchané.. Má otázka je, jestli budu normální v triku bez všelijakých potisků? Zde v pár větách nejde napsat otázku tak aby byla správně chápána. Pak jsem sprdut za to, že píšu moc dlouze. Prostě formuluji otázky jinak: Které znaky odlišují trika na dámské a pánské?

Jinak daruji svůj profil. email ojenickovi@email.cz heslo 0až9

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Vůbec není zdravé nosit triko,ať s potiskama,nebo bez.....zdravé je být v tomto horku nahý.......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Podle mě je úplně normální nosit trika bez potisků či nápisů, ať už u žen nebo pánů. Sama raději nosím trička bez těchto sarapatiček. Takže možná jsme nenormální oba:-)

Jaký je rozdíl? Dámská jsou menší a vypasovanější, pánská širší a volnější.
Jaké barvy? To už je asi taky jedno, protože i u mužů vidím růžová trička.

Vybírejte podle toho, v čem se dobře cítíte a co vám sluší a sedne. Pak taky podle prostředí – na pohovor, svatbu, zkoušky apod. se triko nehodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Fortine, co plyne z dlouhého povídání?
Nejasnosti. Nějak jste otázku překombinoval. Triko a košile – o košili není další zmínka. Trička s potiskem nebo bez potisku? Záleží na vkusu, na tom, kam chcete triko nosit.
Zdraví? Pokud potisk odpovídá zdravotní normě, tak není co řešit. I když já bych volila hladké.
Proč kategorie divadlo? V obyčejném triku byste šel do divadla? Či do společnosti? V nějakém pomalovaném lze snad jen do hospody, mezi kamarády, na sport. Jsem trochu odrostlá, takže nevím, zda se trika nosí na diskotéku nebo na nějakou zábavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek