fortin

Normální triko nebo košili?

Zadal jsem do vyhledávače „dámská trika“ a „pánská trika“ abych prozkoumal v čem je rozdíl. „Dámy“ mají nápadité vzory, „páni“ zase nápisy ke čtení, hlavy nebo klikyháky. Je vůbec zdravé nosit triko bez těchto odlišujících znaků, tedy bez potisku?
Doplňuji:
Ok. Zdravé = normální.
Je zde odborník na modu? Věřím, že zde najdu odpovědi a nemusím do kšeftu. Jestli můžete rozeznat rozdíl „dámské triko“ a „pánské triko“ bez pochybností. Protože jestli jste viděli v obchoďácích jak to mívají navzájem pomíchané.. Má otázka je, jestli budu normální v triku bez všelijakých potisků? Zde v pár větách nejde napsat otázku tak aby byla správně chápána. Pak jsem sprdut za to, že píšu moc dlouze. Prostě formuluji otázky jinak: Které znaky odlišují trika na dámské a pánské?

Jinak daruji svůj profil. email ojenickovi@email.cz heslo 0až9

Nejlepší odpověď
kropitko

Vůbec není zdravé nosit triko,ať s potiskama,nebo bez.....zdravé je být v tomto horku nahý.......

Další odpovědi
1popelka1

Podle mě je úplně normální nosit trika bez potisků či nápisů, ať už u žen nebo pánů. Sama raději nosím trička bez těchto sarapatiček. Takže možná jsme nenormální oba:-)

Jaký je rozdíl? Dámská jsou menší a vypasovanější, pánská širší a volnější.
Jaké barvy? To už je asi taky jedno, protože i u mužů vidím růžová trička.

Vybírejte podle toho, v čem se dobře cítíte a co vám sluší a sedne. Pak taky podle prostředí – na pohovor, svatbu, zkoušky apod. se triko nehodí.

annas

Fortine, co plyne z dlouhého povídání?
Nejasnosti. Nějak jste otázku překombinoval. Triko a košile – o košili není další zmínka. Trička s potiskem nebo bez potisku? Záleží na vkusu, na tom, kam chcete triko nosit.
Zdraví? Pokud potisk odpovídá zdravotní normě, tak není co řešit. I když já bych volila hladké.
Proč kategorie divadlo? V obyčejném triku byste šel do divadla? Či do společnosti? V nějakém pomalovaném lze snad jen do hospody, mezi kamarády, na sport. Jsem trochu odrostlá, takže nevím, zda se trika nosí na diskotéku nebo na nějakou zábavu.