Avatar uživatele
anonym

Nick – to jsem vubec nevedela co to je. ☹ To je moje : -iv- ? 🙂 A co to slovo nick znamena ? …

a da se priblizit ? Abych zjistila co ma napr. Dzanicka za zviratka ?? Nebo si mohla prohlednout nejake hezke chlapce a pany z blizka ?? :-O Diky. -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, dědapetr před 4664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

kolegyně má pravdu, jen doplním, že pochází z anglického „nickname“ – „přezdívka“. Většinou se užívá v internetové hantýrce (email, fóra).

Ani já druhé otázce příliš nerozumím :{(> zkusím ji interpretovat po svém: pokud tím myslíte dozvědět se něco blíž o nositeli daného nicku, tak to záleží na tom, zda si nositel vyplnil svůj profil (tam se dostanete, když na nick daného uživatele kliknete) a co na sebe bude chtít vyzradit.
Pokd máte na mysli, zda lze přiblížit facebookovou fotografii v profilu uživatele (změna zaostření či velikosti fotografie – tzv. zoom), tak to Vás zklamu, to tu nejde…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ponytail

Nick znamená přezdívka. Takže vaše -iv- nebo mé Ponytail. Druhé části otázky nějak nerozumím, takže neodpovím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Přiblížit, neboli zvětšit logo se interně (v rámci webovek) nedá, jde to jen stažením obrázku a následným zvětšením v prohlížeči obrázků, nebo v grafickém editoru… ale vzhledem k malé velikosti a nepatrnému rozlešení 72 pixelů to nemá smysl- detaily se tím nezobrazí. Tudy cesta nevede. Ale jinak, napadlo mě už v minulosti, že by nám správci tohoto webu mohli umožnit nějaké fotky zde zveřejňovat, buď v otázkách, nebo i trvale. Kolikrát jsem musel ve své otázce psát externí link k obrázku na nějž jsem se ptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

To -iv- je nickk a ten obrázek je avatar.Tak jsi to myslela?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

  • iv- ftky jednoduše nahraješ sem do této tabulky

http://www.na­dapenny.com/in­dex.php
/tuto adresu si ulož třeba do oblíbených ,tu budeš vždy potřebovat pokud budeš chtít fotku nahrát/

klikneš si na řádek a dáš procházet a vybereš si fotku z tvých fotek které máš uložené a dáš start .Ona se ti nahraje a ty pak zkopíruješ druhý řádek a ten vložíš sem na odpovědi, zkus to nic to není.
Jinak nevěřím, že ti tam někdo bude nahrávat své fotky, to pochybuji.
Ale co když???????......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Diky vsem … ja svoje fotky rozhodne ne !!! Nemuzu ani napsat proc , z jakych duvodu … to bych tady byla do vecera. I kdyz … stejne asi budu. 🙂
Slo mi jen o to , priblizit si tu Dzanicku a ty jeji zviratka. Ale pochopila jsem ( tedy asi ) , ze by to ( i kdybych to nejak zvladla ) , stejne k nicemu nebylo. 🙂
Neumim se moc vyjadrovat , ale " ti co uz me trochu vice znaji " pochopili o co mi jde.
🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Toruku , diiiky. Na me musite ale hooodne pomalu. Z pocitace umim jen e mail a odpovedi. Ostatnimu , co pisete vubec nerozumim. 🙂 Ale s fotkama by to bylo pekne. Obcas jsem tu ale videla nektere fotky. Myslim , ze Hanulka jednou poslala fotku sveho obidka. 🙂 Ale ja vubec nevim , jak se ty fotky do toho pocitace " strkaji ". 🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

každý rozumíme něčemu jinému. Zkusím to polopatě. Fotky se do PC nahrávají z paměťových medií- to je něco jako dřívější kazeta z magneťáku- prostě je možné na ně zaznamenávat. Nahrají se na pevný disk PC a odtud je možné kdykoli je odeslat na internet. Jakmile jsou zveřejněny na netu (jinde než na Odpovědích), každá ma svoji adresu (link, podtržený text), tuto adresu uživatel zkopíruje a vloží ji do odpovědí. No a návštěvník odpovědí když na ten link klikne, pak se mu ten obrázek zobrazí.

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Diky. Ale i to polopate zkusim nejdrive tak za 5 let. ! 🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

třeba přes tento jednoduchý nástroj,najdete foto,nahrajete,dáte full screen(celá obrazovka a potom jen zkopírujete nahoře v prohlížeči adresu a vložíte sem,

http://www.na­dapenny.com/in­dex.php

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

třeba takhle:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1199nadap023210947­900232.jpg

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

to u nás tenkrát hrozně lilo

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek