Nick – to jsem vubec nevedela co to je. ☹ To je moje : -iv- ? 🙂 A co to slovo nick znamena ? …

a da se priblizit ? Abych zjistila co ma napr. Dzanicka za zviratka ?? Nebo si mohla prohlednout nejake hezke chlapce a pany z blizka ?? :-O Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
quentos

kolegyně má pravdu, jen doplním, že pochází z anglického „nickname“ – „přezdívka“. Většinou se užívá v internetové hantýrce (email, fóra).

Ani já druhé otázce příliš nerozumím :{(> zkusím ji interpretovat po svém: pokud tím myslíte dozvědět se něco blíž o nositeli daného nicku, tak to záleží na tom, zda si nositel vyplnil svůj profil (tam se dostanete, když na nick daného uživatele kliknete) a co na sebe bude chtít vyzradit.
Pokd máte na mysli, zda lze přiblížit facebookovou fotografii v profilu uživatele (změna zaostření či velikosti fotografie – tzv. zoom), tak to Vás zklamu, to tu nejde…

Další odpovědi
Ponytail

Nick znamená přezdívka. Takže vaše -iv- nebo mé Ponytail. Druhé části otázky nějak nerozumím, takže neodpovím.

Toruk

Přiblížit, neboli zvětšit logo se interně (v rámci webovek) nedá, jde to jen stažením obrázku a následným zvětšením v prohlížeči obrázků, nebo v grafickém editoru… ale vzhledem k malé velikosti a nepatrnému rozlešení 72 pixelů to nemá smysl- detaily se tím nezobrazí. Tudy cesta nevede. Ale jinak, napadlo mě už v minulosti, že by nám správci tohoto webu mohli umožnit nějaké fotky zde zveřejňovat, buď v otázkách, nebo i trvale. Kolikrát jsem musel ve své otázce psát externí link k obrázku na nějž jsem se ptal.

dědapetr

To -iv- je nickk a ten obrázek je avatar.Tak jsi to myslela?

hanulka11

  • iv- ftky jednoduše nahraješ sem do této tabulky

http://www.na­dapenny.com/in­dex.php
/tuto adresu si ulož třeba do oblíbených ,tu budeš vždy potřebovat pokud budeš chtít fotku nahrát/

klikneš si na řádek a dáš procházet a vybereš si fotku z tvých fotek které máš uložené a dáš start .Ona se ti nahraje a ty pak zkopíruješ druhý řádek a ten vložíš sem na odpovědi, zkus to nic to není.
Jinak nevěřím, že ti tam někdo bude nahrávat své fotky, to pochybuji.
Ale co když???????......

anonym

Diky vsem … ja svoje fotky rozhodne ne !!! Nemuzu ani napsat proc , z jakych duvodu … to bych tady byla do vecera. I kdyz … stejne asi budu. 🙂
Slo mi jen o to , priblizit si tu Dzanicku a ty jeji zviratka. Ale pochopila jsem ( tedy asi ) , ze by to ( i kdybych to nejak zvladla ) , stejne k nicemu nebylo. 🙂
Neumim se moc vyjadrovat , ale " ti co uz me trochu vice znaji " pochopili o co mi jde.
🙂 -iv-

anonym

Toruku , diiiky. Na me musite ale hooodne pomalu. Z pocitace umim jen e mail a odpovedi. Ostatnimu , co pisete vubec nerozumim. 🙂 Ale s fotkama by to bylo pekne. Obcas jsem tu ale videla nektere fotky. Myslim , ze Hanulka jednou poslala fotku sveho obidka. 🙂 Ale ja vubec nevim , jak se ty fotky do toho pocitace " strkaji ". 🙂 -iv-

Toruk

každý rozumíme něčemu jinému. Zkusím to polopatě. Fotky se do PC nahrávají z paměťových medií- to je něco jako dřívější kazeta z magneťáku- prostě je možné na ně zaznamenávat. Nahrají se na pevný disk PC a odtud je možné kdykoli je odeslat na internet. Jakmile jsou zveřejněny na netu (jinde než na Odpovědích), každá ma svoji adresu (link, podtržený text), tuto adresu uživatel zkopíruje a vloží ji do odpovědí. No a návštěvník odpovědí když na ten link klikne, pak se mu ten obrázek zobrazí.

anonym

Diky. Ale i to polopate zkusim nejdrive tak za 5 let. ! 🙂 -iv-

rynek878

třeba přes tento jednoduchý nástroj,najdete foto,nahrajete,dáte full screen(celá obrazovka a potom jen zkopírujete nahoře v prohlížeči adresu a vložíte sem,

http://www.na­dapenny.com/in­dex.php

rynek878

třeba takhle:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1199nadap023210947­900232.jpg

rynek878

to u nás tenkrát hrozně lilo