tynynka009

Ničí podle vás žehlička vlasy?

Nejlepší odpověď
dědapetr

NIČENÍ VLASŮ ÚČINKEM TEPLA
Není žádným tajemstvím, že po dlouhodobém vystavování vysokým teplotám se vlasy ničí – lámou se, třepí se konečky, ztrácejí lesk, některým ženám dokonce začnou vypadávat. Proto je důležitě si na LCD displeji, kterým většina moderních žehliček disponuje, sledovat teplotu, která by neměla přesáhnout 200°C.

Zdroj: http://www.vlasy-ucesy.cz/zehlicka-na-vlasy/

Další odpovědi
franku

Určitě.

Rocker

Je-li napařovací,není se čeho obávat:-)

Džuls

Osobne si myslím, že to závisí aj od kvality vlasov. Ja si ich žehlím niekedy aj každý deň a vlasy nemám zničené.Používam však kvalitné šampóny a spreje pred žehlením a chodím aj ku kaderníčke na zábaly a podobne. A mám kvalitnú žehličku, samozrejme 🙂

Lizaa

Jak která :) Mám od značky Orava a ta je k vlasům šetrná,chrání i vlasy před spálením..

Ella2

Lizo ahoj, můžu se zeptat, jaká konkrétně žehlička to je? Díky moc

Lizaa

Ahoj Ello2, jo jo určitě, je to tato: https://www.e­wita.cz/jak-mit-krasne-vlasy/
(žehlička Orava ZV-205)

Ella2

Děkuji moc,koukám dobrá cena. To by šlo. Orava je dobrá značka. Asi zkusím koupit. Díky ještě jednou 🙂

Lizaa

Není vůbec zač,hlavně, když bude sloužit :) Tak se měj hezky, ahoj.