hanako

New York X Los Angeles

Doplňuji:
Chystám se na jazykový kurz do USA a rozhoduji se.Los Angeles je oproti New Yorku příjemnější a čistčí ale v New Yorku je tolik míst k vidění…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

Los Angeles

přezdívá-li se USA „tavící kotlík“ vzhledem k multikultura­lizmu, pro New York to platí nejvíce. Jestli jedete na jazykový kurz, viděl bych to spíš na Los Angeles – v NY žádnou učebnicovou angličtinu neuslyšíte. v LA sice taky ne, ale přece jenom je zde střet kultur menší a šance narazit na srozumitelnou angličtinu nepatrně větší

Fight Teddy

Los Angeles

HerbiG

Los Angeles

Elenka

Los Angeles

Lizart121

New York

Narayen

Los Angeles

POZOR ! New York si nechte na samostatno ucestu. Pro delší pobyt bych volil LA, jelikož v okolí je toho MNOHEM více jak v NYC