GM

Nevíte prosím, proč mi na Seznamu.cz nejdou otevřít Novinky? Trvá to už delší dobu a ostatní zpravodajské boxíky mi

fungují normálně. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
SickBreed

Z obecného popisu vašeho problému lze těžko cokoli odvodit. Po kliknutí na odkazy v boxu směřující na novinky se nic nestane? Děje se tohle i při použití jiného prohlížeče? Pokud ne, přeinstalujte prohlížeš.

anonym

Tak to nevíme,jakej máš prohlížeč jsi neuvedla,jaký windovsy?

Michálek1245

Novinky nečtěte. A pokud ano, tak na ně přistupujte přímo přes jejich webovou adresu. Já osobně ale sleduji jiné zprávy a jako magazín používám třeba https://www.a­tlaso.cz/ :) To byste se divil, jaký je to rozdíl v kvalitě. Navíc na tom Atlasu jsou fakt docela zajímavé zprávy a novinky a různé vychytávky do domácnosti, do dílny a tak různě. 😉