COVERENDER

Nevíte prosím někdo jestli je možné pracovat na hlavní pracovní poměr a zároveň mít živnost? Děkuji

Nejlepší odpověď
Marsyas

5ekl bych že určitě, mnoho lidí pracuje a u toho má ještě jednu nebo několik živností – kamarádův otec je učitel na střední, ještě má živnosťák na správce počítačových sítí a pokud vím, ještě má obchod s dětskými oděvy. Týoek.

Další odpovědi
mosoj

Můžeš jich mít třeba několik. Podle svého gusta.

led

živnosť nesmiete mať na prácu, ktorú vykonávate ako hlavné zamestnanie. Koľko máte živností, okrem daňovákov a sociálky nikoho nezaujíma.
PS.okrem závistlivcov