KN

Nevíte, proč se video začne sekat, když dám zobrazení na celou plochu?

Nevíte, proč se video začne sekat, když ho dám zobrazit na celou plochu? Když je zobrazeno v malém okénku, tak se to neseká (např. YouTube). Používám prohlížeč Google Chrome a Windows XP. Díky za rady.

Odpovědi
led

Počitač nestíha.
Nie je to vždy len grafickou kartou. Niekedy pomôže nepoužívané programy vypnúť, platí to aj o paneloch na prehliadači, hneď sa uvolní pamäť a výpočetný priestor procesora.

anonym

asi nestíhá grafika (karta)

lukas.lukas

Dela mi to same :(

Hohny

Problém může být také v tom, že když na youtube přepnete video na celou obrazovku, tak se také automaticky přepne kvalita přehrávaného videa na HD (720p) rozlišení (pokud je video v této kvalitě nahráno) a to pak už je větší záhul pro počítač. Zkuste tedy zvolit horší kvalitu, tedy 480p případně 360p.