doktorphlox

Nevíte pomocí jakého programu je upravena například tato fotografie?

Viděl jsem to na internetu již několikrát, ale nevím pomocí čeho to udělat. http://static­.panoramio.com/pho­tos/original/23479004­.jpg
Doplňuji:
Viděl jsem to na internetu již několikrát, ale nevím pomocí čeho to udělat. http://img694­.imageshack.us/f/234790­04.jpg/

Nejlepší odpověď
parat10

Nejspíš photoshop. Je to HDR úprava, tak zkus googlovat a najdeš jak se to dělá. A gimp určitě nepoužívej, to je prasárna

Další odpovědi
bigbít

mtj@centrum.cz

měl by to být autorův e-mail…zkus se ho zeptat ..:-)

jennysh

.

Tombik

Tak asi Photoshop, ale jestli sním nemáš zkušenosti tak zkus Gimp nebo Paint.NET.

fortin

Orientace obrázku: 1
Datum a čas pořízení: 2009:06:15 20:55:18
Popis obrázku: OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Vstupní zařízení: OLYMPUS CORPORATION
Model vstupního zařízení: C460ZdelSol
Aplikace: ACD Systems Digital Imaging
Doba expozice: 0,003125
Číslo F: 3,2
Expoziční program: 2
Rychlost ISO: 50
Odchylka expozice: 0
Max.hodnota clony: 3,1
Režim měření: 5
Světelný zdroj: 0
Blesk: 16
Ohnisková vzdálenost: 6,8
Speciální zpracování: 0
Režim expozice: 0
Vyvážení bílé: 0
Poměr digitálního přiblížení: 0
Typ scény: 0
Zesílení signálu: 0
Kontrast: 0
Sytost: 0
Ostrost: 0

Tombik

bigbít: Kdes ho proboha vzala? 😁