Heřman

Nevíte o nějakém internetovém prohlížeči který je bez doplňků.

Mám doma 5 internetových prohlížečů a ani v jednom mě nejde načíst žádné web stránky. Všechny prohlížeče mají v sobě doplňky a dost mě to asi zatěžuje síť a proto my to nejde.

Odpovědi
Johny_r

Tvůj důvod je vysoce nepravděpodobný. Doplňky síť nezatěžují, mohou však zatěžovat prohlížeč jako takový. Není nic jenodduššího než z prohlížeče doplňky odinstalovat nebo je aspoň zakázat. Případně odinstalovat celý prohlížeč a nainstalovat znova čistý, bez doplňků. To by mělo jít se všemi.

RomanP

Nejvyšší zátěž pro celý komp včetně Browserů bude ten článek mezi klávesnicí a židlí. Já mám nainstalovány prohlížeče tři a běží všechny bez problémů.