KatkaNMM

Nevíte o nějaké barvě na vlasy, která se po 2 týdnech nevymyje??

Chtěla bych si obarvit vlasy, ale barvy, které jsem si kupovala již dříve se po 2 týdnech vymyly. Nevíte proto o nějaké barvě na vlasy, která vydrží alespoň jeden měsíc??… děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
Deli

Já jsem spokojená se Syoss, vydrží mi tak 3 týdny hezká, ale je pravda, že si myji vlasy téměř denně.

Další odpovědi
rosinka

Doporučuji jen dobrou kadeřnici, ona bude mít kvalitní barvu. V současné době nekoupíte kvalitní barvu v drogerii. Henu ne! Má slabý,téměř žádný účinek,špatně se s ní pracuje,musíte ji použit víckrát,prodraží se vám to a s výsledkem nebudete spokojená.

hanysicek

Asi bych zašla do kadeřinického salonu, přece jen pozžívají kvalitnější barvy, než koupíte v drogerii.

mrblackwell

Třeba Hena ? hlavně po pravidelném používání.

FOX.IK

Pokud nechcete jit do kadernickeho salonu- coz je asi nejlepsi- tak musite proste vyzkouset,co vam nejvice vyhovuje. ?Mne osobne nejlepe drzela Palette delux-, s tim ze si vlasy meju jendou za 2–3 dny. Naopak Syoss byl pro mne nejhorsi- mela jsem ho dvakrat a vzdycky brzy ztracel barvu.

KatkaNMM

já se bojím toho, že by mě Hena chytla do zrzava