Svobodny

Nevíte někdo, prosím Vás, proč mi nejde stažení si Seznam Pošťáka do Počítače ? !, Nebyl také zrušen ? !

Zkoušel jsem vše a nic se mi, bohužel, do Počítače nestáhlo !, Poraďte mi, ano ?

Odpovědi
marci1

Pošťák byl také zrušen.
https://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-internet/525450/s­eznam-rusi-postaka-jednoduchy-e-mailovy-klient-ztratil-vyznam.html

Edison

Bo je to stejnej „virus“??

Frogman

Oficiálně snad už ke stažení není. Kdysi jsem ho hojně používal, byl to skvělý program. Dokonce mám ještě oficiální instalačku nejnovější verze 2, ta verze 3 už byla ošklivá celkem.
Každopádně už nějakou dobu přestalo fungovat spojení se schránku, také máme smůlu.

Seznam ale nabízí jako alternativu rozšíření pro prohlížeče, které funguje na podobném principu kontroly schránky.
https://napove­da.seznam.cz/cz/sez­nam-doplnky/seznam-doplnek-pro-chrome/

Někdy ale zobrazuje nesmysly. Před více než 2 lety jsem 3 chyby nahlašoval Seznamu, aby si je v tom rozšíření opravili, ale asi jim je to jedno, protože tam pořád jsou…