popcorn

nevíte někdo proč se na youtube přeskakují písničky? a jestli se to nedá nějak spravit?

když poslouchám na youtube písničky v oblíbených a jsem asi v půlce tak se mi to začne přeskakovat nevíte někdo proč a jestli se to dá nějak zpravit předem děkuji
Doplňuji:
matthew – právě že nemám proto sse tak divím ://

Odpovědi
Matthew

Zkontroluj si, jestli náhodou nemáš zapnuté náhodné přehrávání tam dole jak jsou ty videa ze seznamu, taková dvojít šipka :)
Doplňuji:
No, stavalo se mi neco podobneho a pak mi yt zmenil cely vzhled, mam ho asi mesic a uz se mi to nestalo. Ale musim rict, ze ten novy vzhled je nic moc :(