kristyna15

Nevíte někdo jak se jmenoval ten seriál?

Nevíte někdo jak se jmenoval film, serial, komedie nevím co to bylo mělo to asi 10 dílů a šlo o to že tam byli 3 děti které si hledali tátu a pak ho našli v nějakým fitku a on si je vzal a oni mu platili za to že bude předstírat že je jejich táta. Byl to asi Britský nebo Americký seriál. Moc prosím poraďte a kdyžtak se prejte na další věci. :)

Odpovědi
postcd

bohužel nevim, ale zkusil bych se zeptat spis na serialove zamerenych strankach jako http://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/