Poklička

Nevíte kolik může vážit velký kulatý balík sena,zda by šel naložit na vlek za os.auto,vlek dlouhý 2m,?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, kolik váží kubík, ale balík sena bude mít cca 300 kg. Jde naložit na vlek.

Další odpovědi
dudu

Kubík je objemová míra – jeden metr krychlový. Na přívěse v pohodě převážíme jeden balík smlámy, ale musíme oddělat bočnice. Seno může vážit cca 400 kilogramů, čili čtyři centy, tedy 0,4 tuny.

Děda Louda

To se dozvíš při placení. V dokladu je uvedena cena a hmotnost jednotky (tj. balíku). Zeptej se prodejce.

Bahroona

Váží cca 2,5 – 4 kubíky. Záleží na velikosti. Kolikrát jsem viděla, že na valníku za osobním autem vezli dva.

honza19hk

pokud není nacucaný vodou tak tak do 400kg. Normální dlouhej vozejk ho uveze bez problémů.Zas tak těžkej ten balík není,3 lidi ho odnesou.