Mrs.Styles

Nevíte, kde shlédnou 4.řadu American Horror Story-Freak Show s cz tit. ?

Ahoj :) Nevíte, kde to shlédnout? Už jsem hledala snad všude a nikde jsem to nenašla. Vím, že je to na uložto.cz ale nemám už v PC místo :/
Doplňuji:
Děkuju moc ! ♡ Jsem vám vděčná, opravdu jsem to nikde nemohla najít…

Odpovědi
Danah

Nevím to jistě, ale mohli by to přidávat pravidelně s titulky zde: http://www.se­rialycz.cz/

quentos

„Shlédnout“ se dá jedině odněkud shora, z vyvýšeného místa. Na „shlédnutí“ filmů je tudíž dobrá např. patrová postel. Vám jde, předpokládám, spíš o zhlédnutí.