dgfdgf

Nevíte, kde sehnat Zahulíme, uvidíme 3 (ideálně ve 3D) s kvalitní českou zvukovou stopou?

Stáhl jsem to z internetu (nikde jsem to ilegálně nešířil) a všechny soubory maj českej dabing moc potichu a hudbu a akční scény moc nahlas. Blu-ray disk nemůžu sehnat, snad hledám správně. Vlastníte ho někdo? Nebo jiná zvuková stopa neexistuje? Tvůrci českýho zvuku neodvedli správně svojí práci?

Odpovědi
milo_wade

Na blu-ray to jednoduše ještě nevyšlo a možná ani nevyjde. Filmy často mají dabing tišeji, než akční scény – je to dělané na domácí kino.
Jediná možnost je podle mě zkusit obyčejné orig. dvd.