HiPe

Nevíte, v kterém seriálu ap. se objevila scénka, v níž rozváželi noviny, hodili je před dveře, stejně tak jako mléko?

Nevíte, kde byla scénka, ve které rozváželi noviny a hodili je před dveře a v další scéně rozváželi mléko a hodili sklenici mléka na dveře
Nejsem si jistý, kde to bylo, ale myslím že v seriálu Simpsonovi nebo Griffinovi

Odpovědi
Funna

scénku znám a Griffiny skoro nesleduju…takže mi z toho vychází žlutá rodinka…