derviš

nevíte kam přejít z U-fona ? mám mobilního a platím 400.-/měsíc

A rychlost je blízká nule. přitom sem u nich začínal za 240.-/měsíc a nechal se ukecat na 10× rychlejší a o 50.- dražší. A najednou platím 400.-/měsic a rychlost je horší než za 240.-. Cítím se být podveden. Mobilního mám 2 roky. Tak se ptám jak je to u jiných ? Telefon mám u T-mobile-kredit.Jsem za Šternberka u OL
Doplňuji:
jedná se mi o Internet ne o volání, protože skoro netelefonuji a proto nemám tarif (měsíční platbu),ale kredit a když ho provolám, tak si ho dobiji. Takže nemohu spojit operátora, např. T-mobile, když mu neplatím za tel. měsíčně. Nabízí internet za 350.-, ale jen těm co platí za telefon. Zkrátka chci opustit Ufona (internet) a přjít jinam a nevím kam. Abych nešel z bláta do louže.

Nejlepší odpověď
briketka10

mám CEZ mobil 100 volných min.
ty se přepočítávají do dašlího měs.
někdy je ani neprovolám paušál je
200 Kč – balíček Volám občas
SMS nevím, kolik stojí, protože je
nepíšu..
http://www.cez­.cz/cs/mobil.html

Doplňuji:
http://www.cez­.cz/edee/conten­t/file/mobil/cez­mobil-cenika4-8s-web_10.pdf

Další odpovědi
Questman

Pokud ti jde o mobilní internet, tak momentálně si Vodafone, na poli pokrytí i rychlosti přenosů dat, vede v ČR nejlépe.
Jak je to s cenami jsem nezkoumal ale to už je koneckonců na tobě, která možnost se ti bude hodit nejlépe :)

suaeda

Internet od U-fonu jsem měl dříve také a jsem rád, že jsem jej včas ukončil. V současnosti používám mobilní internet od Vodafonu v tabletu data 500MB za 90 Kč a v noťasu 4GB za 300 Kč. Slušné nabídky jsem viděl i u T-mobile. O2 mě nějak neoslovilo, mám proti této společnosti averzi. Moje vlastní špatná zkušenost s touto společností.

cynique

V pondělí začíná nový virtuál Gorila mobil – zaměřený speciálně na data.

Přehled o operátorech je celkem dobře udělaný tady:
http://mobilni-operatori.eu/

briketka10

suaeda
souhlasím s tebou
O2 jsou šejdíři ve všem !
jednou jsem u nich byla
nikdy více :(

briketka10

derviši
doporučuji pro příště lépe zadat svou
otázku úplně mne zmátla chybí v ní to
slovo „internet“ :))