Curiosity

Nevíte, jak se jmenoval časopis pro děti o krimi případech? A existuje něco takového i dnes?

Prosím čtěte doplnění.Děkuji
Kupovala jsem si ho jako dítě.. (cca 20 let zpět) ..byly to detektivní příběhy kreslené a čtenář měl vždycky rozluštit nějaký případ. Vybavuji si matně takového obtloustlého milého detektiva kresleného. 🙂 A každý případ byl označen hvězdičkami podle obtížnosti.. * ** *** **** ***** 😁 Velikost časopisu byla tuším A4. Strašně mě to bavilo. Vždycky se mělo objasnit, kdo je vrah, zloděj atd. Kdo lže, kdo něco skrývá. Bylo to formou komiksu. 🙂 Ráda bych ten časopis někde koupila z druhé ruky.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

http://www.kos­mas.cz/knihy/171046/o­tazniky-detektiva-stiky/

Otazníky detektiva štiky :)