adamda

nevíte jak přeinstalovat win 7 když už jsem dostal pc s nainstalovaným a klíč na instalaci w 7

Nejlepší odpověď
anonym

Po startu počítače se přepni do ´recovery´ (jak – se liší výrobce od výrobce) a spusť recovery…
😉
Samozřejmě, předem nezapomeň zálohovat data (recovery mázne disk), pro jistotu zazálohuj i ovladače. A i když píšeš, že máš ´key´, pro jistotu si zkontroluj, zda je správný (shodný s klíčem stávající instalace).