nimecacek

Nevíte jak otočit webkameru když jí mám vzhůru nohama? Mám Asus a serii A52D

Odpovědi
Jikra

Tak to nevím jak to má Asus ale já u MSI při spuštěné kameře mám nad obrazem v řádku nabídek mimo jiné i volbu -Options- a po kliknutí je tam několik nabídek. Volím: Video capture filtr/settings/ta­bulka image control/zatržítko vedle image flip. Image flip mi obrací obraz o 180°.
Zkus hledat, třeba to tam bude nějak podobně.

cochee

Vetšinou to dělá webka, ke které se nainstaluje do PC ovladač z přiloženého disku. Zatím, co se to stalo mi, vždy existoval novější ovladač na webu výrobce a ten taky obrátil video do správné orientace.

dnb

Ano, v nastavení by měla být funkce otáčení (reverse 180°)