pusinka50

Nevíte jak funguje server www.zaodvoz.cz, který se přemění po kliknutí na bazar.cz? Potřebuji se zbavit nábytku

Nebere mi to typ prodávané věci /nábytek/ a ani město prodeje, vždy po zavření konkrétního okna se vymaže jak věc tak město. Tento server má společné nicky pro více serverů, takže po mém pokusu o registraci mi to nahlásilo, že emailovou adresu používá „někdo jiný“. Což je logické, když jsem pod tímto meilem na více serverech. Jakým zspůbem sem tedy vložit inzerát, funguje ještě tento server???

Nejlepší odpověď
radce

Zkuste nevyhazujto.cz, tam možná ještě dostanete flašku nebo čokoládu !