Maky22101998

Nevíte co je to za barvu na vlasy ?

http://www.you­tube.com/watch?v=tGK-rUOU-AQ děkuji

Odpovědi
Petra99

Zkus se zeptat v drogeriích, měla jsem podobnou barvu jako je ta žlutá, může být trvalá nebo smívatelná. A tu černou barvu bys mohla sehnat u kadeřnice i se štětcem :)

gaja

zrovna jsem se šla zeptat jestli ji někdo nezná…:))kdysi jsem měla něco podobného byla to barva v tubě a takový štětec co se podobal řasence že ty vlasy rovnou pročesával. Ještě si pamatuji že ta barva měla v sobě navíc spoustu vitamínů vlasům prospěšných. A teď ji nikde nemůžu najít…