Xither 68

neví někdo jak najít ztracenou želvu?

bydlím v domě se zahradu a ztratila se kdyz byl venku ve vybezku. mame barak opklopney polem

Odpovědi
Drap

Jedině náhodou. Dalším pokusem by bylo možné využít psa, i když výsledek je také nejistý. Určitě máš nějakého známého se psem. Nejlépe by asi byl myslivecký.,

elkon

Těžko. Prohledej „výběžek“.

zjentek

Vodní želvu dobře nalákáš na vodu. Rychle nafoukni nějaký bazének anebo udělej hadicí jezírko a brzy ji tam máš z5! A jestli je nějaké jezírko v okolí, rozhodně utíkej hledat ji tam! A pokud je nedaleko rybník anebo jezero, tak to tě docela lituju a je mi to líto… promiň 🤷🤷🤷