soudek

Neví někdo co znamená tato ikona na notebooku? – NTI Backup Now 5, Tray

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jde patrně o nabídku zkušební verze zálohovacího programu, který byl součástí nějakého instalačního balíčku jiné aplikace. Opatrnost radí nereagovat – ignorovat.

Další odpovědi
Hlada

Je to tak, jak říká Děda Louda. Je to zkušební verze zálohovacího programu od firmy New Tech Infosystems. Nejspíš máte nový notebook a výrobce ho tam dal jako reklamu. Jestli ho nebudete chtít používat, tak ho normálně odinstalujte.

arygnoc

NTI Backup Now 5 je program pro zálohování souborů a složek.
Je součástí balíčku programů NTI Media Maker 8.0.0.6516 Retail.
Více viz v odkazu.

Zdroj: www.war4all.com/mul­timedia/nti-media-maker-8-0-0-6316-premium-cz-t134620.html