Kuliočková

Nevadí když dám křečka do akvária po rybičkách?

Doplňuji:
Nevadí když dám křečka do akvária po rybičkách?Rybičky tam už byly…

Nejlepší odpověď
anonym

Ale nezapomente vylit vodu ! Pak se nic nestane !

  • iv-

Doplňuji:
Opakuji : Pokud vylijete vodu , tak ne !!
Krecek nepozna, jestli tam pred nim bydlely rybicky . ( tedy – pokud tam nebude ta voda ). ! Uz chapete ? NEVADI . !! 🙂
V nejhorsim to kreckovi vysvetlete. Ze nejde " do noveho ".
Ale zradlo mu po rybyckach prosim nedavejte.

  • iv-

Další odpovědi
www

Nevadí, akvária jsou nejvíce používané příbytky pro tato zvířátka. 😉

slad08

Pokud tam nebude voda tak ne.

bubukaa

ne nevadí, jen pořádne vysušit od vody aby mu nenavlhly piliny

vlkadam10

no rozměry jsou trochu jinak než vhodné jelikož akvárko po rybách je vysoké a to moc jinak to nevadí křeček to tam vydrží bez problémů.