Avatar uživatele
Mapel

Neukládají se odeslané zprávy.

Ocko mi napsala zprávu a tak, jsem jí odepsal, ale odpověď se mi neuložila. Máte podobný problém? Jako prohlížeč používám Mozilla Firefox.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, johana 56, briketka10 před 4287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

očko cheatuje…

A seš si jistej že si zprávu odeslal? Ona má uzavřenej profil, takže pokud ji nemáš mezi následovníkama, nemůžeš jí zprávu odesat. Když se k ní koukneš do profilu, tak by neměla mít klikatelnou obálku, narozdíl od tebe, čili ona ti napsat může ale ty jí ne, ále protože je to tu celkem nedomyšlený, tak pokud ti ocko napíše zprávu, tak ačkoli má privátní profil, nechá ti to zpřístupněnou možnost „odepovědět“, nicméně to je tak všechno, protože když odpovíš, tak jí zpráva nikdy nedojde. Takovým miniaturním zeleným nebo jakým písmem ti to napíše něco jako že „zpráva nebyla odeslána“ a protože v opačným případě se ti zobrazí „zpráva byla odeslána“, tak to člověk snadno přehlídne.

Takže můj osobní tip: zpráva se ti neuložila mezi odeslaný protože vůbec nebyla odeslána.

PS: Jako prohlížeč používám Operu, když už se tu tak vzájemně svěřujeme… ;)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mapel Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

taky mi to tak nejde přesně, jak popisuješ..

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek