Mapel

Neukládají se odeslané zprávy.

Ocko mi napsala zprávu a tak, jsem jí odepsal, ale odpověď se mi neuložila. Máte podobný problém? Jako prohlížeč používám Mozilla Firefox.

Nejlepší odpověď
bolak

očko cheatuje…

A seš si jistej že si zprávu odeslal? Ona má uzavřenej profil, takže pokud ji nemáš mezi následovníkama, nemůžeš jí zprávu odesat. Když se k ní koukneš do profilu, tak by neměla mít klikatelnou obálku, narozdíl od tebe, čili ona ti napsat může ale ty jí ne, ále protože je to tu celkem nedomyšlený, tak pokud ti ocko napíše zprávu, tak ačkoli má privátní profil, nechá ti to zpřístupněnou možnost „odepovědět“, nicméně to je tak všechno, protože když odpovíš, tak jí zpráva nikdy nedojde. Takovým miniaturním zeleným nebo jakým písmem ti to napíše něco jako že „zpráva nebyla odeslána“ a protože v opačným případě se ti zobrazí „zpráva byla odeslána“, tak to člověk snadno přehlídne.

Takže můj osobní tip: zpráva se ti neuložila mezi odeslaný protože vůbec nebyla odeslána.

PS: Jako prohlížeč používám Operu, když už se tu tak vzájemně svěřujeme… ;)

briketka10

taky mi to tak nejde přesně, jak popisuješ..