Lucule13

nesnáším ho ani ho nemám ráda furt chce abys s ním chodila ven…

mamka má kamarádka a ta má syna je mi 15 let menší postavy ,prej mě miluje ale já ho ne nesnáším ho a FURT chce abych s ním chodila ven ale já vůůbec nechci,pořád ale pořád otrvauje.Vždyt je mu 15 let a mě je teprve 13 let. nechci aby mě pořád otravoval co mám dělat ? PS: ani nevíte jak se otravnej vážně nechcetě zažit !!!!!

Nejlepší odpověď
Drap

A co mu říct, že s ním ven nepůjdeš, že si musíš opakovat češtinu?

Další odpovědi
Terryle

Výmluvy „musím se učit“ (byť třeba češtinu ;o) nebudou to pravý, on si počká a věčně se vymlouvat nemůžeš.
Zkusila bych mu to říct narovinu – nerozumím si s tebou, tak se nezlob, ale nikam nepůjdu. Pokud to nepochopí, tak bych pouvažovala, jestli to neříct mamce, mohla by kamarádku poprosit, aby se synem promluvila…

chudst

A co mu to jednoduse rict po pravde? Ze jsou mamky kamaradky neznamena, ze vy dva se musite mit radi. V klidu mu to rekni, kdyz to nebude akceptovat, jednoduse ho zabanuj – at uz na mailu, nebo na telefonu nebo na ICQ, facebooku ci nevim co mas, pres co te otravuje.

anonym

jednoduché řešení-dát mu přečíst, jak umíš psát a určitě ti dá na pár let pokoj a mezi tím si najde jinou.

ale teď už vážně-vážně mu prostě říct narovinu, že ještě nejsi vyspělá na nějaké vztahy a chceš si užívat ještě volnosti a né hned se do něčeho hrnout

klaruška

Řekla bych mu aŤ už tě nechá být že s ním nechceš mít nic společného. Ať už nezoní a když se uvidíte tak jen jako přátelé někde na srazu s mamkami..