Petrian

Nepřijde vám kosmetika od nivei jakoby agresivní

Nejlepší odpověď
hanulka11

já používám denní i noční …každá pleť je jiná, najdi si co bude vyhovovat tvé pleti…nedej na ceny a reklamy

Další odpovědi
WeeBear

Používala jsem od ní jen krém na ruce, tudíž moc nemůžu soudit.. Každopádně jsem si ho sem tam mázla i venku na nos, když nebylo nic jiného po ruce (praská mi docela kůžička okolo nosu a to je dost nepříjemné) a agresivní mi nepřišla.

Ozzy21

Od Nivei Máme doma všechno nikdy nám to nic neudělalo nepoužíváš s tím ještě něco jiného???

Deli

Modrým NIVEA krémem se maže moje dcera trpící atopickým ekzémem. Je jí moc příjemný, a to ji třeba štípou moje krémy či mléka pro citlivou kůži…

Damiana

Třeba máš velmi citlivou pokožku. Já osobně také nemám krémy Nivea moc ráda, ale jejich mléka zbožnuji.

Pro WeeBear: Zkus na tu pokožku u nosu ochrannou tyčinku na rty s aloe vera nebo Labello s medem. Zaručeně ti pomůže Eight Hours Cream od Elizabeth Arden, kdybys chtěla investovat, ten zahojí na kůži snad všechno 🙂