DandrdaMan01

Není zvláštní říkat pořadu Amerika má talent Amerika má talent?

Mám namysli, že ani jeden porotce není američan.

Nejlepší odpověď
led

Nie je v tom nič zvláštne, kto iný by mal hľadať medzi súťažiacimi než porotcovia bez ohľadu na ich štátnu a národnostnú príslušnosť, keď ide o peniaze…
Amerika jednoducho má talent v sebapropagácii a preto hľadajú talentovaných, aby mohli svetu oznámiť neuveriteľnú správu „Svete, čuduj sa, Amerika má talent“… konečne!

Další odpovědi
ivzez

Copak záleží na národnosti porotců?
Hodnotí se přece talent soutěžících.

annas

Na porotě přece nezáleží. Možná kvůli tomu, že porote není Američan, je posuzování objektivnější. Porotce přece nesoutěží, nezáleží tedy na tom, zda sám má talent., ale hlavně že umí výkony posoudit.

Soutěžící zastupuji Američany, takže soutěží Amerika. Je to správné i z pohledu jazykového.