Není zelenina v sezóně nějaká drahá ?

Ještěže mám už zahrádku.
Lidé zlatí, ne všude je tržnice, tak jako Aquapalace !

Nejlepší odpověď
lexx

není…jenom mzdy, platy jsou mongolské
Doplňuji:
studna není hluboká jenom řetěz je krátký…nebo je to naopak ?

Další odpovědi
gecco

Ani ne – já chodím na trhnici…
😉

Emefej

Nevím, v supermaketu jí nekupuju. Na tržnici mi přehnaně drahá nepřide.

pusinka50

Jojo, naprostý souhlas, já už taky přemýšlím, kde bych mohla ve svém 2 pokojovém bytě založit zahrádku, jeden pokoj nevyužívám, možná by to tam šlo:-((

ivzez

Je drahá. I ovoce.

@Pusinka50:
Až přijdete na to, jak založit zahrádku v místnosti,
měla bych zájem o tipy (–:

Pepa25

Dnes ráno jsem si koupil OBROVSKÝ kedluben za 12,– Kč … Přímo na mě mával 😉 Jestli loni touto dobou stál 9 nebo 14 korun, odmítám řešit …

anonym

.. a už jsi ho ochutnal? Dřevnatý a bez chuti, že ?