Není to slabina webu Odpovědi.cz?

Když někdo zadá otázku, na kterou mu odpoví uživatel. Tazatel ohodnotí odpověď palcem, pak ale autor odpovědí celý obsah změní a myšlenka bude opačná, se kterou tazatel nesouhlasí. Proč se toto neřeší?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někteří noví účastníci to opravdu dělají, že přepíšou smysl otázky. Bylo by to v pořádku, ale jen do doby, kdy odpoví první účastník. Pak by měl tazatel založit otázku novou. Pravidla na to nemyslí, ale svědčí to o tazatelově dvouciferném IQ.

Další odpovědi
led

Je to ošetrené:
Pôvodný text otázky aj odpovede je možné si pozrieť pri poznámke „Upravil/a:“ kliknutím na nick užívateľa, ktorý text upravil
a následne sa môžte k tomu vyjadriť.

ukážka:
pod mojou odpoveďou vidíte text „Upravil/a“ a môj nick. Keď kliknete na tento nick otvorí sa vám stránka s pôvodným a upraveným textom.

nyjono

Jen doplním Keplera.
Už to někteří zkoušeli, změnit smysl otázky. A výsledek byl ten, že se celá otázka smazala.
Takže si špýmař moc nepomohl.

da ny

Všiml jste si, že mnoho tazatelů (zejména skalních) odpověď palcem nehodnotí,
ale také poděkuje palcem, za každou odpověď?

seraphico

Jens ale upozorňuje na změnu odpovědi, nikoliv na otázku. Problém je ovšem v obou případech :)