LADIS

Není to podezřelé ?? Když si necháte vytetovat 10–12 cm velké tetování (tribal) a tatér za to chce jenom 700??

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podezřelé to není, každý nějak začíná, tak přece hned na začátku nebude mít vysoké ceny 🙂 Na někom se to naučit musí 😁
Doplňuji:
Huxo fakt nevím kolik stojí barvy, ale snad mají v ceně i nějakou sterilizaci toho přístroje, výměny jehel atd.

Další odpovědi
briketka10

není to podezřelé ty větší motivy
mohou stát i více korun toto není
až tak velké tetování..
toto je velké na celá záda až po
úplně malinkatá :
http://www.top­tetovani.cz/tri­bal

huxa

Buď může začínat a nebo si na tom tolik nepřidávat. Za černobílou kérku ovšem sedm set u nás v okrese je normální cena.