jsemjá

Není porušení pravidel, když si někdo založí dva účty tady na Odpovědích?

Je na to potřeba mít dva emaily?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

KDE?

Přečti si kodex: Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.

Ale vím, že je zde mnoho účtu od jednoho uživatele!

Další odpovědi
Vojta24

Vzhledem k tomu že si tu duplicitní účty zakládají téměř výhradně pošahanci, kteří mají potřebu tapetovat server hloupostmi (a početní limity jim v tom brání), lajkovat si svoje vlastní odpovědi, byl bych rozhodně pro to, aby se po podobných účtech víc šlo a při jejich objevení se zablokovaly ne jen jeden, ale všechny účty zduplikovaného trolla.

elkon

Je.

Pepa25

Je to porušení pravidel, pokud to má sloužit k jejich obcházení – viz Hufnáglova citace.