Rico

Nemůžu tu hru nikde sehnat,pomůžete mi?

Hledám hru teeter která se už předem nainstalována do HTC a je nutné mít v mobilu pohybový senzor, já mám Mobil LG GD510 Pop který tento pohybový senzor má,a chtěl bych tu hru do něj nainstalovat a hrát ji,ale nemůžu ji nikde najít :( . Prosím vás jestli byste mi pomohli s hledáním hry teeter kterou mohu hrát v mém mobilu děkuji všem a přeji hezký zbytek večera Rico

Nejlepší odpověď
anonym

to je jednoduchý, vlítni na Android Market (ikona zelené nákupní tašky) vyhledej si slovo „LABYRINTH“ … market ti najde hned několik her velmi podobných právě zmíněnému teeteru

1/ Labyrinth Lite
2/ aTilt 3D Labyrinth Free

jsou zdarma

Rico

ge0rge: prosím o přímý link nemohu to najít děkuji moc

anonym

nerozumím, přímý link na android market ? ty ho nemáš v telefonu ?

anonym

video: http://www.you­tube.com/watch?v=SO0dM03­iVSM

anonym

stačí to jen vyhledat … pokud máš ten novější market co je na videu tak tlačítkem lupy vpravo nahoře … jinak je v seznamu přímo položka „hledat“ (nebo i pod tlačítkem „menu“)