Nemůžu najít vaši otázku?

pani annas hezky vecer,cetla jsem vas mejl a slibuji ze se priste polepsim a nebudu svou odpoved tak odbyvat,nekdy ale mate zaludne otazky a ja se unich potim,presto se na ne tesim

Nejlepší odpověď
annas

Buraku, já jsem Vám žádný mail neposílala, jsem opravdu překvapená. Zírám, jak je to možné. Můžete mně to prosím vysvětlit a poslat zprávu přes můj profil.